Sektörler

Kia Sandıkçı

Kia Plaza Sandıkçı Kia Plaza Sandıkçı otomotiv sektörünün önde gelen markası olan Kia bayisi olarak sektörde yerini almıştır. Hedefimiz; Kia’nın satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır.Kia modelleri ve kampanyalarıyla otomotiv sektöründe sağlam bir yer edinmesini sağlamıştır. Kia Plaza Sandıkçı bu güvenle Sakarya'da Honda’nın en çok talep edilen otomotiv bayisi olmuştur.

Kia Plaza Sandıkçı olarak vizyonumuz; Sakarya’da en iyi satış ve servis hizmetini sunan ve odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz otomotiv sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincindeyiz.

İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. Kia Plaza Sandıkçı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sakarya'da bulunan Kia Plaza Sandıkçı, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Kia Plaza Sandıkçı showroomumuza bekliyoruz

SOSYAL MEDYADA SANDIKÇI