Sektörler

Honda Sandıkçı

Honda Plaza Sandıkçı Honda Plaza Sandıkçı otomotiv sektörünün önde gelen markası olan Honda bayisi olarak sektörde yerini almıştır. Hedefimiz; Türkiye'de 1992 yılında satışa,1997’de üretime başlayan Honda A.Ş.’nin satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Gebze Şekerpınar’da kurulan fabrika, Türkiye’de yaptığı seri üretimlerle Honda’nın Avrupa´daki ikinci otomotiv üretim tesisi olmuştur. Üretimdeki bu başarı Honda’nın modelleri ve kampanyalarıyla otomotiv sektöründe sağlam bir yer edinmesini sağlamıştır. Honda Plaza Sandıkçı bu güvenle Sakarya'da Honda’nın en çok talep edilen otomotiv bayisi olmuştur.

Honda Plaza Sandıkçı olarak vizyonumuz Avrupa’nın iki Honda otomotiv üretim ve dağıtım merkezinden biri olan Honda A.Ş.’nin Sakarya’da en iyi satış ve servis hizmetini sunan ve odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz otomotiv sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincindeyiz.

İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. Honda Plaza Sandıkçı hakkında bilgi alabilirsiniz. Sakarya'da bulunan Honda Plaza Sandıkçı, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Honda Plaza Sandıkçı showroomumuza bekliyoruz

SOSYAL MEDYADA SANDIKÇI